Πρόγραμμα Ομαδικών Μαθημάτων

Καθαρισμός φίλτρων »
« Ιούνιος »
« 10/6/2024 έως 16/6/2024 »
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00-08:45

Indoor Cycling

Κυριάκος

08:00-08:45

Super Glutes & Abs

Μαρία

09:00-09:45

Pilates

Μαρία

09:00-09:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

10:00-10:45

Body Shape

Ελένη

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

10:15-11:00

Float Training

Ερμίνα

10:45-11:00

Abs Xpress

Gym Instructor

11:00-11:15

Stretching Xpress

Gym Instructor

11:00-11:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

16:00-16:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

17:00-17:50

Mobility & Core

Νεφέλη

18:00-18:50

Body Pump

Σοφιάννα

18:00-18:45

Indoor Cycling

Αλέξανδρος Λ.

18:00-18:50

Xtraining

Αλέξανδρος Τ.

18:45-19:00

Abs Xpress

Gym Instructor

19:00-19:50

Body Shape

Αλέξανδρος Τ.

19:00-20:00

Calisthenics

Τάσος

19:00-19:50

Indoor Cycling

Σοφιάννα

19:00-19:30

TRX

Gym Trainer

19:00-19:50

Xtraining

Αλέξανδρος Λ.

19:45-20:00

Abs Xpress

Gym Instructor

20:00-20:45

Pilates

Μελίνα

20:00-20:15

Stretching Xpress

Gym Instructor

20:00-20:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

20:00-20:45

Xtraining

Άγγελος

20:30-21:00

HIIT

Gym Trainer

20:45-21:00

Abs Xpress

Gym Instructor

21:00-21:50

Yoga

Γιάννης

08:00-08:45

Indoor Cycling

Κυριάκος

09:00-09:45

Body Shape

Δήμητρα

09:00-09:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

10:00-10:50

Super Glutes & Abs

Δήμητρα

10:45-11:00

Abs Xpress

Gym Instructor

11:00-11:45

Xtraining

Ερμίνα

16:00-16:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

17:00-17:50

Pilates

Ελένη

18:00-18:50

Body Shape

Ελένη

18:00-18:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

18:00-18:50

Xtraining

Άννα Μαρία

18:45-19:00

Abs Xpress

Gym Instructor

19:00-19:30

HIIT

Gym Instructor

19:00-19:50

Pilates

Μελίνα

19:00-19:50

Xtraining

Αλέξανδρος Λ.

19:45-20:00

Abs Xpress

Gym Instructor

20:00-21:00

Float Training

Ερμίνα

20:00-20:15

Stretching Xpress

Gym Instructor

20:00-20:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

20:00-20:50

Xtraining

Αλέξανδρος Λ.

20:00-20:50

Yoga

Γιάννης

20:30-21:00

TRX

Gym Trainer

20:45-21:00

Abs Xpress

Gym Instructor

08:00-08:45

Virtual Indoor Cycling

GYM

08:00-08:50

Yoga

Γιάννης

09:00-09:45

Stretching

Γιάννης

09:00-09:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

10:00-10:50

Pilates

Ελένη

10:45-11:00

Abs Xpress

Gym Instructor

11:00-11:50

Body Pump

Ελένη

11:00-11:30

TRX

Gym Trainer

16:00-16:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

17:00-17:50

Mobility & Core

Δήμητρα

18:00-18:45

Body Shape

Δήμητρα

18:00-18:30

HIIT

Gym Instructor

18:00-18:50

Indoor Cycling

Φάνης

18:00-18:50

Xtraining

Δημήτρης Χ.

18:45-19:00

Abs Xpress

Gym Instructor

19:00-20:00

Calisthenics

Τάσος

19:00-19:50

Indoor Cycling

Φάνης

19:00-19:45

Super Glutes & Abs

Δημήτρης

19:00-19:30

TRX

Gym Trainer

19:00-19:50

Xtraining

Δημήτρης Χ.

19:45-20:00

Abs Xpress

Gym Instructor

20:00-20:15

Stretching Xpress

Gym Instructor

20:00-20:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

20:00-20:45

Yoga

Δημήτρης

20:45-21:00

Abs Xpress

Gym Instructor

08:00-08:45

Indoor Cycling

Ερμίνα

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

09:00-09:50

Super Glutes & Abs

Ερμίνα

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

09:00-09:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

10:00-10:50

Body Shape

Δήμητρα

10:45-11:00

Abs Xpress

Gym Instructor

11:00-11:45

Xtraining

Ερμίνα

16:00-16:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

17:00-17:50

Body Shape

Δήμητρα

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

18:00-18:50

Indoor Cycling

Δημήτρης

18:00-18:50

Super Glutes & Abs

Δήμητρα

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

18:00-18:50

Xtraining

Δημήτρης Χ.

18:45-19:00

Abs Xpress

Gym Instructor

19:00-19:50

Body Pump

Δημήτρης

19:00-19:50

Virtual Indoor Cycling

19:00-19:45

Xtraining

Άγγελος

19:30-20:00

HIIT

GYM

19:45-20:00

Abs Xpress

Gym Instructor

20:00-20:45

Pilates

Μαρία

20:00-20:30

TRX

Gym Trainer

20:00-20:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

20:00-20:45

Xtraining

Άγγελος

20:45-21:00

Abs Xpress

Gym Instructor

21:00-21:45

Yoga

Μαρία

08:00-08:50

Indoor Cycling

Κυριάκος

09:00-09:50

Body Shape

Αλέξανδρος Τ.

09:00-09:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

10:00-10:50

Pilates

Μελίνα

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

10:45-11:00

Abs Xpress

Gym Instructor

11:00-11:30

TRX

Gym Trainer

16:00-16:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

18:00-18:50

Body Shape

Ελένη

18:00-18:45

Indoor Cycling

Κατερίνα Παπ.

18:00-18:45

Xtraining

Δήμητρα

18:45-19:00

Abs Xpress

Gym Instructor

19:00-19:30

HIIT

Gym Instructor

19:00-19:50

Indoor Cycling

Σοφιάννα

19:00-19:50

Pilates

Ελένη

19:00-19:45

Xtraining

Δήμητρα

19:45-20:00

Abs Xpress

Gym Instructor

20:00-20:50

Body Pump

Σοφιάννα

20:00-20:30

TRX

Gym Trainer

20:00-20:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

20:45-21:00

Abs Xpress

Gym Instructor

10:00-10:45

Body Shape

Βικτώρια

10:45-11:00

Abs Xpress

Gym Instructor

11:00-11:50

Indoor Cycling

Βικτώρια

11:45-12:00

Abs Xpress

Gym Instructor

12:00-12:45

Pilates

Βικτώρια

13:30-14:00

TRX

Gym Trainer

17:00-17:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

17:15-17:45

HIIT

Gym Instructor

12:00-12:50

Virtual Indoor Cycling

GYM

← →
Download mobile app